Як зареєструвати торгову марку

02

Як зареєструвати товарний знак (як зареєструвати торгову марку)? — Це перше питання, яким задається керівник компанії, для того щоб убезпечити себе і своїх партнерів від незаконних посягань на свою продукцію або послугу.

Перед реєстрацією товарного знаку треба розуміти, що реєструвати, і чи є в цьому принципова необхідність. Коли підприємці виводять на ринок свою продукцію або послугу, головним фактором є відмінна здатність даного товару чи послуги від всіх інших, здатна принести прибуток.

Адже, якщо всім відома компанія «Sony» виробляла б свою продукцію без охорони свого товарного знака, то будь-який телевізор або телефон і багато інших видів товарів могли виготовляти, як великі заводи, так і гаражні «умільці», не вкладаючи особливих зусиль і коштів для досягнення імені — надійного і якісного виробника. Такі «майстра», могли б вплинути на репутацію самого заводу.

І якби Західна Консалтингова Група не володіло охоронюваним відмінним товарним знаком, то багато псевдо фахівців, використовуючи наше добре ім’я, могли б робити не якісні послуги, не несучи за це жодної відповідальності.

Вимоги до товарного знаку, торгової марки

Товарний знак повинен володіти відмінною здатністю. Тому, придумуючи товарний знак, треба його зробити максимально оригінальним. При цьому необхідно пам’ятати про деякі вимоги, які пред’являє закон.

Товарний знак може бути зображений у різних кольорних поєднаннях, складатися з слів, букв, цифр, емблем, малюнків і підписів. Також треба пам’ятати, що товарний знак, який вказує на вид товару, місце виробництва товару, якість товару — зареєструвати неможливо.

Оформлення та подача заявки на реєстрацію товарного знаку, торгової марки

Основним етапом у питанні як зареєструвати товарний знак або як зареєструвати торгову марку, буде правильне оформлення заявки. Так само, всю роботу, пов’язану з оформленням і подачею, можна покласти на Західну Консалтингову Групу або оформити самостійно. Впевнені, що реєстрація торгової марки Західна Консалтингова Група виконає в максимально короткі строки, та по грошах це може вийти дешевше ніж у інших компаній.

Якщо ви, все-таки, вирішили виконати роботу самостійно, то необхідно пам’ятати про низку вимог до оформлення заявки на товарний знак.

Головним у заявці є опис самого товарного знака. В опис має зазначатися вид товарного знака, колір, кількість і смислове значення елементів. Якщо товарний знак написаний на латиниці, то необхідно вказувати його виконання в транслітерації буквами українського алфавіту. У випадку, якщо заявлений товарний знак є абревіатурою, обов’язкова вимога відобразити його в не скороченому виконанні.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Comments are closed.